Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Bawili się w Spider-mana. Wypadli z okna.

Artykuł

Dwójka chłopców z Rosji postanowiła skopiować zachowanie znanego komiksowego bohatera. Realizację pomysłu przypłacili życiem.

Bawili sie spider man
Autor: pixabay.com

Kilka dni temu w Moskwie doszło do tragicznego zdarzenia. 7- i 10-latek wypadli z jedenastego piętra bloku mieszkalnego. Chcieli bowiem poczuć się jak Spider-man. Wdrapanie się na parapet i otwarcie okna ułatwiło im to, że akurat pod nim znajdował się stół. Bracia runęli z ogromnej wysokości w odstępie kilkudziesięciu sekund. Ich mama do teraz nie może sobie wybaczyć tego, że pozwoliła im bawić się przez jakiś czas w pokoju bez nadzoru oraz tego, że nie uczuliła swoich synków na to, że nie należy bezkrytycznie naśladować ulubionych komiksowych, bajkowych i filmowych postaci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat