Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Dziadkowie

Babcia- najpotrzebniejszy wynalazek XXI wieku

Artykuł

Często powtarzającym się dylematem współczesnej kobiety jest wybór pomiędzy macierzyństwem a karierą, bądź też ustabilizowaną sytuacją zawodową.

Babcia najpotrzebniejszy wynalazek
Autor: pixabay.com

Dlatego też coraz rzadziej kobiety decydują się na dzieci, odkładając kwestie rodzicielstwa na bliżej nieokreśloną przyszłość, a nawet zupełnie z niego rezygnując.

Żłobki są drogie, opiekunki również. Osobom zarabiającym najniższą krajową, czy też troszkę ponadto zupełnie nie kalkulują się takie rozwiązania, a przecież kobiety chcą pracować. W tym miejscu pojawia się babcia- kobieta, która spełniła się już zawodowo, przeszła swoje ścieżki kariery i ma możliwość nacieszyć się dziećmi w większym stopniu niż swoimi, kiedy to rozwijała własną pracę zawodową. Natomiast matki oddające dzieci pod opiekę babci będą kiedyś opiekować się swoimi wnukami.

Powyższe rozwiązanie jest bardzo komfortowe zarówno dla dzieci, jak i matek oraz babć. Dzieci będą otoczone troską i miłością, otrzymają całkowitą uwagę ze strony „opiekunki”, matki będą spokojne, a babcie będą czuły się potrzebne.

Wynalazek, instytucja- jakkolwiek nie określimy babcie, będzie to ciepły przydomek i z pewnością każda babcia ucieszy się słysząc od córki, że babcia to najpotrzebniejszy wynalazek XXI wieku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat