Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Dziadkowie

Pomysły na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka

Artykuł

Święto Babci i Dziadka przypada 21 i 22 stycznia, choć dla większości jest to szczególny czas, gdy z radością odwiedza się dziadków, to jednak jak co roku stajemy przed dylematem "co podarować".

Pomysly prezent babcia dziadek
Autor: Materiały zewnętrzne

Standardowym i z pewnością zawsze udany jest zestaw w postaci kwiatka, czekoladek, dobrego wina czy kawy, jednak aby podkreślić wyjątkowość roli dziadków w naszym życiu warto pójść o krok dalej i podarować prezent dedykowany specjalnie dla nich. Dla dziadków,  którzy ten dzień obchodzą po raz pierwszy w życiu lub w większym gronie wnucząt jak poprzednio polecamy prezent związany z dzieckiem, np zdjęcie oprawione w ramce, odbicie małych stópek w specjalnych glinianych ramkach lub w tańszej wersji z domowej masy solnej. Natomiast dla maluszka wręczającego prezent polecamy urocze bodziaki niemowlęce z napisem "mam najlepszych dziadków na świecie", "Mam super dziadka", "Babcia MARYSIA jest najlepsza na świecie" lub z ładną grafiką dziadków i podpisem "Kocham Babcie i Dziadka - Zuzia", dziadkowie z pewnością będą zachwyceni, a wspólne zdjęcie z tego dnia będzie szczególną pamiątką na długie lata. Starsze dzieci lub już dorośli wnukowie mogą natomiast podarować dziadkom kubki ze śmiesznymi napisami, poduszki z dedykacją lub też koszulki z napisem "Stasiu - super dziadek", "Najlepsza Babcia na świecie". Maleństwo ubrane w body na dzień babci jest najlepszym prezentem nie tylko dla samych dziadków, ale równiez dla rodziców.

Dziadkowie również stają przed wyborem - co podarować wnukom? Choć jest to ich święto, to jednak większość pragnie się w jakiś sposób odwdzięczyć za pamięć i gest. Również można pójść po standardowy sposób czyli np. czekolada lub banknot, jednak można podarować wnuczętom prezent dedykowany specjalnie dla nich. Dla najmłodszych body niemowlęce, natomiast dla starszych koszulki dziecięce z napisami "ukochany wnusio/wnusia Babci oraz Dziadka" , piękny wzór z wielkim sercem "Julcia - ukochana wnusia", całuski i podpis "Babcia Hania to była". 

Sprawmy aby ten dzień był wyjątkowy, a podarowane prezenty jeszcze przez długi czas cieszyły oko i przypominały o swoich wnukach/dziadkach.

Te świetne bodziaki moga Państwo zakupic w sklepie internetowym Moocha.pl

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat