Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Aż 200 szkół i przedszkoli do zamknięcia

Artykuł

Na wniosek samorządów 200 szkół 1 września nie wznowiło swojej działalności edukacyjnej. Jednym z głównych powodów - oszczędności.

200szkol przedszkoli zamkniecie
Autor: freepik

W skutek "porządków" po reformie edukacji likwidującej gimnazja, ze względu na niski przyrost demograficzny w naszym kraju oraz szukanie oszczędności w budżetach samorządów, 200 różnego rodzaju szkół decyzją kuratoriów oświaty zostało oficjalnie zamkniętych. Najwięcej placówek edukacyjnych zamknięto na Lubelszczyźnie. W tym regionie Polski pracy w nowym roku szkolnym nie wznowiły aż 52 szkoły. 28 szkół zamknięto  na Śląsku. O trzy mniej w województwie kujawsko-pomorskim. Tuż za podium w tej przykrej dla wielu uczniów, rodziców i nauczycieli statystyce znalazło się Mazowsze. Likwidacji uległo tam 21 placówek edukacyjnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat