Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Żelki Złote Misie

Artykuł

Marka HARIBO wprowadziła na rynek wyjątkową edycję kultowych żelek Złote Misie w opakowaniach z unikalnymi dedykacjami.

Zelki zlote misie600
Autor: Materiały prasowe

Na dostępnych już w sklepach, specjalnych opakowaniach Złotych Misiów znajduje się 8 wyjątkowych dedykacji, które nawiązują do motta marki: „HARIBO smak radości dla dzieci i dorosłych”.

Złote Misie z dedykacją to doskonały sposób, aby dzieląc się żelkami HARIBO, przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość: Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia! Żelki Haribo można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania! Wśród dedykacji znajdziemy także przekaz: Z okazji braku okazji, bo dzięki HARIBO można dzielić się radością każdego dnia! Nie trzeba szukać specjalnego pretekstu, by obdarować bliską osobę.

HARIBO to smak radości zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, dlatego warto pamiętać o unikalnych opakowaniach z dedykacjami podczas zbliżających się Walentynek czy Dnia Kobiet.

Kultowe Misie

Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Te różnokolorowe żelki w 6 smakach z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO od lat postrzegane są jako synonim żelek. Uwielbiają je zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dedykacje na opakowaniach Złotych Misiów HARIBO stanowią wyróżnik marki na rynku, zachęcając do wyboru produktu. Żelki są bowiem doskonałym pomysłem na drobny prezent. Unikalna dedykacja na opakowaniu zachęca do dzielenia się Złotymi Misiami HARIBO, sprawiając, że stają się miłym upominkiem niezależnie od okazji.

Żelki Złote Misie HARIBO z unikalnymi dedykacjami dostępne są od stycznia 2020 roku w opakowaniach 100 g i 200 g.

Sugerowana cena detaliczna:
Złote Misie HARIBO 100 g – 2,99 zł*
Złote Misie HARIBO 200 g – 4,99 zł*

*Ceny półkowe są wyłączną decyzją sieci handlowych

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat