Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Zabawki interaktywne w Lidlu

Artykuł

Od poniedziałku, 2 grudnia, w ofercie sklepów Lidl Polska zawita kolekcja interaktywnych zabawek dla najmłodszych.

Zabawki interaktywne lidl
Autor: Materiały prasowe

Znajdziemy w niej małpkę turlającą się ze śmiechu oraz papugę i flaminga, które powtarzają słowa. Interaktywne zwierzątka są gwarancją ciekawej zabawy i nauki nowych umiejętności. Jest to również świetna okazja do sprawienia świątecznego lub mikołajkowego prezentu.

Małe dzieci mają w sobie wrodzoną ciekawość wszystkiego, co je otacza. Codziennie uczą się nowych rzeczy i bacznie obserwują świat. Istotne jest wspieranie malucha w rozwoju i inspirowanie w codziennych zabawach. Pomocne mogą okazać się interaktywne zabawki, które pobudzają zmysły i edukują. Od 2 grudnia w ofercie sklepów Lidl Polska pojawią kolorowe i stymulujące zabawki interaktywne – idealne na gwiazdkowy prezent. Zabawki interaktywne to nie tylko dobra zabawa, ale także stymulowanie kreatywności i otwartości, które są niezwykle cenne w dorosłym życiu.

W ofercie Lidla znajdziemy trzy modele interaktywnych zabawek: małpkę, papugę i flaminga. Każdą możemy kupić już za 39,99 zł. Produkty przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, również dla niemowląt. Gwarantują ciekawą i bezpieczną zabawę. Zwariowana małpka potrafi machać łapkami i turlać się ze śmiechu. Paplająca papuga powtarza słowa i porusza skrzydłami, podobnie jak paplający flaming, który również powtarza słowa i porusza szyją. Zabawki te oprócz walorów edukacyjnych i rozrywkowych, mogą stać się przyjacielem naszej pociechy i towarzyszyć w codziennych wyzwaniach.

Oferta dostępna będzie od 2 grudnia we wszystkich sklepach Lidl.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat