Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Wracamy do szkoły

Artykuł

Koniec wakacji nie musi być smutny! Nasze pociechy powracają do szkolnych koleżanek i kolegów, niosąc ze sobą wspaniałe wspomnienia z letnich dni.

Wracamy do szkoly
Autor: Materiały prasowe

Wśród wielu nowości w kolekcji DUKA na nadchodzącą jesień pojawiła się również specjalna seria produktów dedykowana najmłodszym miłośnikom kuchni i jadalni. Docenią ją zwłaszcza ci, którzy we wrześniu rozpoczynają lub też powracają do przedszkolnych i szkolnych dni. Spełnia nie tylko praktyczną rolę, ale również ma za zadanie rozweselić maluchy dziarsko pędzące do szkoły.

Z myślą o maluchach w kolekcji DUKA znalazły się wielofunkcyjne torby wyposażone dodatkowo w pojemniki na żywność. Oprawiły je sympatyczne motywy zwierzątek, które będą zachęcać do spożywania posiłku w swoim towarzystwie. Lunchboxy z łatwością można wyjąć
z torby i korzystać z obu produktów również oddzielnie.

Dwupoziomowe pojemniki lunchowe KIDS są dostępne w dwóch pojemnościach i wersjach kolorystycznych. Pozwalają zachować świeżość oraz temperaturę przygotowanego na ciepło bądź zimno posiłku. Wyposażone w praktyczny uchwyt ułatwiający przenoszenie, świetnie sprawdzą się w rozmaitych warunkach, również podczas szkolnych wycieczek.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat