Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Moda

Strach przed plamami na dziecięcych ubrankach?

Artykuł

Każdy dzień to dobry moment na odkrywanie swoich pasji, próbowanie nowych rzeczy i stawianie sobie wyzwań. Jednak kiedy dobierasz do tego odpowiedni strój może cię ograniczać strach przed plamami.

Strach przed plamami
Autor: Materiały prasowe

Niezależnie od tego, czy jesteś fanką włoskiej kuchni czy wolisz piec czekoladowe babeczki – jak mówi Ania Starmach nowa ambasadorka marki Vizir – z kapsułkami Vizir 3w1 możesz gotować bez ograniczeń, co tylko ci się podoba, bez strachu przed plamami.

Pasja to ważna część życia każdego z nas. Motywuje nas do działania i często nadaje życiu sens. Co więcej, daje nam siłę i chęć rozwoju. Jednak zarówno poszukiwanie pasji, jak i chęć jej rozwijania, wymaga poświęceń. Talent objawia się powoli i wymaga pełnego zaangażowania. W dążeniu do perfekcji potrzebne jest również wychodzenie poza swoją strefę komfortu, przezwyciężenie wielu przeciwności i robienie błędów. Jednak wówczas satysfakcja z osiągniętego celu jest największa.

Ania Starmach – nowa ambasadorka marki Vizir doskonale o tym wie. „Porzucenie rodzinnej galerii nie było łatwe, ale wiedziałam, że chcę poświęcić swoje życie i energię gotowaniu. Oczywiście na drodze zawsze pojawia się mnóstwo wysiłku, błędów i trudnych wyzwań, ale uśmiech na twarzy, gdy oddajemy się naszej pasji to coś, co daje poczucie spełnienia.. Zawsze warto próbować nowych rzeczy – kto wie, może staną się one twoją pasją? Dzięki ciężkiej pracy dzisiaj robię to, co kocham”.

Niemniej jednak, często podążaniu za pasjami towarzyszy unikanie zakładania naszych ulubionych ubrań z obawy przed ich poplamieniem i zniszczeniem. Z drugiej strony, noszenie ulubionych i czystych ubrań każdego dnia w prosty sposób podnosi naszą samoocenę, zwiększa odwagę i poczucie komfortu. Nawet nie zauważamy, jak dzięki nim rośnie nasza pewność siebie, stajemy się bardziej otwarci i towarzyscy. Nie warto, aby strach przed plamami nas ograniczał. Teraz możemy realizować pasje nosząc nasze ulubione ubrania by czerpać z nich jeszcze większą przyjemność.

Mariola Mirek, manager ds. komunikacji w P&G podkreśla: „Jako producent kapsułek Vizir 3w1, nie tylko dbamy o czystość ubrań, ale chcemy być częścią radosnych chwil spędzanych wśród rodziny, czy gronie przyjaciół. Ludzie często boją się zakładać ulubione ubrania, zwłaszcza podczas gotowania, które stało się ostatnio niezwykle popularne. Nasze badania wykazały, że trzy na pięć kobiet unika zakładania ulubionych ubrań w kuchni z obawy przed ich poplamieniem. Dzięki ulepszonej formule kapsułek Vizir 3w1 możesz teraz śmiało nosić ulubione stroje, nawet w kuchni”.

Tam, gdzie jest pranie zawsze możesz mieć pewność, że Vizir pomoże Ci osiągnąć wspaniałe rezultaty. Nowoczesne tkaniny są jak magnes na brud, dlatego nowa, ulepszona formuła kapsułek Vizir 3w1 dogłębnie czyści, usuwa plamy i chroni blask kolorów, dzięki czemu możesz cieszyć się olśniewającą bielą, ale też mieć pewność, że kolory pozostaną intensywne na dłużej. Kapsułki z nową powłoką łatwo się rozpuszczają i zaczynają szybko działać nawet w niższej temperaturze.

Właśnie dlatego kapsułki Vizir 3w1 to odpowiedź na chęć podążania za pasją bez strachu przed plamami. Forma kapsułek pozwala zaoszczędzić też czas. Chwile, których nie musisz poświęcać na dozowanie produktów (a przy okazji zachowasz porządek) i wybór środków do prania, możesz wykorzystać na odkrywanie nowych przepisów i realizowanie szalonych pomysłów. Teraz możesz się spełniać bez strachu o danie plamy.

Jak używać kapsułek Vizir 3w1?

 1. Umieść kapsułkę w pustym bębnie pralki
 2. Połóż ubrania na kapsułce
 3. Pamiętaj by nie przeładować pralki!

Kapsułki Vizir 3w1 są dostępne w 4 wariantach:

 • Kapsułki Vizir 3w1 Kolor
 • Kapsułki Vizir 3w1 Alpejska Świeżość
 • Kapsułki Vizir 3w1 Lenor – Dotyk Świeżości
 • Kapsułki Vizir 3w1 Delikatny

Sugerowana cena detaliczna produktów:

 • Kapsułki Vizir 3w1 15 sztuk: 18,99 PLN*
 • Kapsułki Vizir 3w1 28 sztuk: 36,99 PLN*
 • Kapsułki Vizir 3w1 36 sztuk: 49,99 PLN*
 • Kapsułki Vizir 3w1 38 sztuk: 49,99 PLN*

Cena w różnych sklepach może się różnić.

* Rekomendacja P&G. Asortyment, ekspozycja produktów, ceny i promocje są zależą od sprzedawców.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat