Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Sokołów z nową propozycją dla najmłodszych

Artykuł

Na początku października Sokołów wprowadza dwie nowości produktowe – SOKOLIKI Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny oraz SOKOLIKI Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka.

Sokolow najmlodsi
Autor: Materiały prasowe

aProdukty są uzupełnieniem marki SOKOLIKI znanej rodzicom m.in. z Parówek drobiowych Sokoliki.

Wybór poparty badaniami

Sokoliki kabanoski zostały stworzone jako odpowiedź na potrzeby konsumentów. Klienci często przesyłali firmie zapytania dot. produktów dedykowanych najmłodszym.

- Wybory konsumentów i ich satysfakcja wyznaczają kierunki rozwoju naszej firmy. Uważnie obserwujemy styl życia Polaków i aktywnie reagujemy na powstające potrzeby. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb, ale też kreowanie nowych trendów i zwyczajów konsumenckich - mówi Krzysztof Kawecki, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju w Grupie Sokołów S.A.
– Inspiracją do stworzenia tej propozycji była dla nas opinia matek, które w badaniach konsumenckich potwierdziły zaufanie do marki Sokoliki, ale też zwróciły naszą uwagę na to, że najważniejszym i pierwszym skojarzeniem z marką Sokoliki jest bezpieczeństwo.

Cenne białko

Sokoliki kabanoski są produkowane z najwyższej jakości mięsa. Są bezglutenowe, nie zawierają barwników, a nowoczesna i bezpieczna technologia pozwala na wyeliminowanie dodatków takich substancji jak związki fosforanowe czy glutaminian monosodowy. Produkty charakteryzują się wysoką zawartością mięsa wieprzowego, które jest źródłem istotnego w rozwoju dzieci białka. Z kolei delikatne przyprawy sprawiają, że kabanoski zasmakują nawet największemu niejadkowi.

- Białko w diecie każdego dziecka jest jednym z kluczowych makroskładników, które są niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. W okresie intensywnego wzrostu zapotrzebowanie organizmu jest praktycznie dwa razy większe (na kg masy ciała na dzień) niż w przypadku dorosłych. – mówi Agnieszka Piskała, dietetyk, specjalista ds. żywienia. - Choć źródeł białka w diecie dziecka może być wiele, to okazuje się, że białka pochodzenia zwierzęcego są najbardziej wartościowe. Zawierają one wszystkie aminokwasy egzogenne, które powinniśmy dostarczać dzieciom w ich codziennym jadłospisie. Ciekawa i smaczna forma produktów mięsnych, które zawierają tylko to co najbardziej wartościowe, a jednocześnie pozbawione są wszystkich składników, których rodzice nie chcą widzieć w produktach rekomendowanych dla najmłodszych, to idealne uzupełnienie diety każdego zdrowo rosnącego dziecka – dodaje dietetyk.

Uniwersalny produkt

Sokoliki kabanoski to produkty, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Mogą być podane dziecku jako dodatek do jajecznicy lub przekąska podczas podróży. To także idealny produkt do podania jako snack na plaży, podczas spaceru, czy wycieczki rowerowej. Dzięki poręcznemu opakowaniu i odpowiedniej gramaturze (75g) kabanoski można łatwo schować do torebki i plecaka bez obawy, że coś się wysypie. Ponadto każde z opakowań łatwo się otwiera, co sprawia, że nawet najmłodsze dzieci nie będą musiały prosić o pomoc dorosłych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat