Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Słodki zwierzyniec

Artykuł

Już za kilka dni rewolucję na sklepowych półkach wywołają nowe wedlowskie zwierzaki, a konkretnie Kwaśne Żaby i Owocowe Kameleony.

Kwasne zaby owocowe kameleony
Autor: Materiały prasowe

Zwierzęta zerkać będą z paczek nowych cukierków na najmłodszych fanów słodyczy, licząc na to, że narobią im smaka na soczystą, owocową przygodę.

Mały zwierzyniec Wedla powiększa się o nowe gatunki. Do łaciatej krowy na Czekotubce i cukierkach krówkach oraz lemura, żółwia i krokodyla znanych z opakowań żelków dołączają dwa nowe zwierzaki, tym razem pod postacią cukierków – Kwaśnych Żab i Owocowych Kameleonów. Dostosowany dla dzieci jest nie tylko kształt nowych słodyczy, przypominający zwierzątka, ale też ich zawartość – dodatek soków owocowych, brak sztucznych barwników i naturalne aromaty.

Kwaśne Żaby to tradycjonalistki, które proponują najmłodszym znane, lubiane smaki. Przypominające je cukierki można znaleźć w dwóch wariantach – jabłkowym i truskawkowym – wypełnionych ekstra kwaśnym, musującym nadzieniem. Z kolei zwariowane kameleony zabiorą dzieciaki w podróż pełną smakowych połączeń – jagody z limonką, truskawki z porzeczką i banana z jabłkiem. Tak jak kameleony zmieniają swoje kolory, tak smaki w ich słodkich odpowiednikach zmieniają się i przenikają nawzajem - skorupki różnią się bowiem smakiem od zawartego w nich nadzienia.

Kategoria cukierków i żelków w Polsce jest warta 1,6 mld zł i stanowi doskonałe uzupełnienie czekoladowej oferty E. Wedel. Marka postanowiła ugruntować swoją pozycję w tym segmencie, wychodząc z nowymi smakami do najmłodszych konsumentów. Tradycyjnie wedlowskie cukierki to produkt o najwyższej jakości. Podobnie zaś jak w przypadku zwierzo-kształtnych żelków różnorodna konsystencja, mnogość owocowych smaków oraz interesujące kształty łakoci zaspokoją oczekiwania nawet największych, słodyczowych łasuchów.

Cukierki Owocowe Kameleony
Gramatura: 90g
Sugerowana cena: ok. 3,50 zł

Cukierki Kwaśne Żaby
Gramatura: 90g
Sugerowana cena: ok. 3,50 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat