Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Słodka niespodzianka od Chupa Chups

Artykuł

Wystarczy drobny gest, aby sprawić radość swoim najbliższym, zwłaszcza tym najmłodszym.

Slodka niespodzianka
Autor: Materiały prasowe

Dzieci to niezwykle wdzięczni odbiorcy, potrafiący ucieszyć się z każdego drobiazgu, który dostają od rodziców. Jednocześnie już od wczesnych lat uwielbiają gromadzić pluszaki oraz figurki z danej serii i są prawdziwymi „zbieraczami”. W ich kolekcji nie może zabraknąć produktów z najnowszej linii Chupa Chups Surprise Grippy Heroes. Połączenie lizaka z kolorową zabawką będzie świetnym dopełnieniem mikołajkowo-świątecznych prezentów.

Małe słodkie upominki od lat cieszą się w Polsce dużą popularnością. Chętnie wręczamy je jako dodatki do większych podarunków lub traktujemy jako miły codzienny gest wobec naszych najbliższych. Szczególny entuzjazm wywołują one u najmłodszych konsumentów, także w zbliżającym się wielkimi krokami okresie świątecznym. Na pierwsze symboliczne niespodzianki, schowane pod poduszką lub w dekoracyjnych skarpetach, dzieci będą wyczekiwać na początku grudnia. Tradycja obchodzenia Mikołajek sięga już średniowiecza i jest związana z legendami o życiu świętego Mikołaja – biskupa z Miry, którego wspomnienie przypada 6 grudnia. Już od X wieku właśnie tego dnia wystawiano przedstawienia dla najmłodszych opowiadające o losach świętego i jego zaangażowaniu w pomoc innym. Zwyczaje zbliżone do dzisiejszych zaczęły pojawiać się w Europie od XV wieku. Co ciekawe, na Wyspach Brytyjskich jeszcze w XVI wieku, w ramach obchodów święta i na znak przekazania w tym wyjątkowym dniu „władzy” najmłodszym, symbolicznie wynoszono na zewnątrz dyrektorów szkół. W Polsce natomiast do XIX w. 6 grudnia był dniem wolnym od pracy.

Dwa w jednym

Współcześnie Mikołajki to także święto dedykowane przede wszystkim najmłodszym. Obdarowanie drobnymi upominkami i łakociami, w nocy z 5 na 6 grudnia, przynosi dzieciom moc radości, zwłaszcza jeśli prezenty to jednocześnie początek dalszej, fascynującej przygody. – Mali konsumenci uwielbiają zbierać zabawki z danych serii. Z pewnością ucieszą się więc, gdy w mikołajkowym lub świątecznym prezencie znajdą Chupa Chups Surprise czyli połączenie dobrze znanego lizaka oraz zabawki niespodzianki. W naszej najnowszej linii Grippy Heros najmłodsi znajdą 16 figurek superbohaterów, które można zebrać w całą kolekcję – mówi Michał Bonecki, Consumer Marketing Manager Perfetti Van Melle Polska.

Chupa Chups Surprise dostępne są w małym, poręcznym opakowaniu, dzięki czemu zmieszczą się pod poduszką, w specjalnej świątecznej skarpecie lub jako dopełnienie większego prezentu. Kolekcjonowanie wszystkich miniaturowych zabawek z zestawu może być także zaproszeniem do wspólnej zabawy dla całej rodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat