Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Połóg

Różne kobiety, różne potrzeby – Tantum Rosa!

Artykuł

Każda z nas jest inna i każda ma różne potrzeby w leczeniu dolegliwości intymnych.

Tantum rosa saszetki600
Autor: Materiały prasowe

Niezależnie od wieku, potrzeb i sytuacji życiowej, w której się znajdujemy potrzebujemy odpowiedniego wsparcia. Ważne, abyśmy potrafiły odpowiednio o siebie zadbać. Dzięki Tantum Rosa jest to możliwe!

Tantum Rosa zmienia się dla Ciebie!

Tantum Rosa to lek, który już od 20-tu lat pomaga Polkom. Jest bezpiecznym i skutecznym preparatem rekomendowanym przez ginekologów w leczeniu różnego rodzaju dolegliwości okolic intymnych takich jak: ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych, aktywnych kobiet Tantum Rosa wprowadza nowość - roztwór dopochwowy do natychmiastowego użycia. Jest to zestaw pięciu gotowych do użycia butelek.

Rozszerzenie linii leku Tantum Rosa daje kobietom możliwość wyboru sposobu przygotowania i użycia leku. Dzięki temu w zależności od potrzeb, kobiety mogą stosować tradycyjną postać w saszetkach lub płyn gotowy do użycia Tantum Rosa! Jeśli nie ma możliwości przygotowania roztworu, wystarczy użyć gotową postać leku w jednorazowych butelkach, która umożliwia natychmiastowe zastosowanie!

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Obie postaci leku Tantum Rosa (saszetki i butelki) zawierają ten sam aktywny składnik: chlorowodorek benzydaminy (niesteroidowy lek przeciwzapalny NLPZ). Benzydamina zawarta w leku działa: przeciwzapalnie, przeciwbólowo, miejscowo znieczulająco i odkażająco

Tantum Rosa roztwór dopochwowy – NOWOŚĆ!
Gotowy do natychmiastowego użycia!
szybka aplikacja – higiena stosowania – komfort podania

Tantum Rosa roztwór dopochwowy to nowoczesny i bezpieczny lek dostępny w higienicznych jednorazowych butelkach do natychmiastowego użycia. Opakowanie zawiera 5 butelek. Zawarty w butelce roztwór dopochwowy, o temperaturze pokojowej, jest gotowy do zastosowania. Możliwe jest podniesienie jego temperatury, poprzez zanurzenie butelki na kilka minut w ciepłej wodzie.

 • roztwór o przyjemnym różanym zapachu
 • pięć jednorazowych butelek
 • miękki, delikatny plastik
 • wyciągany o regulowanej długości aplikator
 • pojemność - 140 ml

Tantum Rosa roztwór dopochwowy wskazania do stosowania
Lek zaleca stosować się w leczeniu: zapalenia sromu i pochwy, zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia (np. zakażenia, podrażnienia mechaniczne), również po chemio- i radioterapii. Lek stosuje się również w profilaktyce przed i pooperacyjnej w ginekologii. Stosowanie leku wpływa na zmniejszenie intensywności dolegliwości i objawów, które towarzyszą stanom zapalnym okolic intymnych takich jak: ból, pieczenie, świąd, zaczerwienienie, upławy, obrzęk w okolicy zewnętrznych narządów płciowych oraz pochwy.

Tantum Rosa roztwór dopochwowy, zalecany sposób dawkowania:
Lek należy stosować od 1 do 2 płukań w ciągu doby, w zależności od nasilenia dolegliwości.
W przypadku samodzielnego rozpoczęcia leczenia nie należy, nieprzerwanie, stosować leku dłużej niż 7 dni, a o jego ewentualnym przedłużeniu powinien zadecydować lekarz.
Celem uzyskania poprawy, leczenie nie powinno trwać krócej niż 3 dni.
TANTUM ROSA (roztwór dopochwowy) Cena: 1 opakowanie 5 butelek 140 ml ok. 35,00 zł.

TANTUM ROSA saszetki (proszek do sporządzania roztworu dopochwowego)
Lek Tantum Rosa dostępny jest również poręcznych saszetkach (opakowanie 10 saszetek). Lek zawiera chlorowodorek benzydaminy. Dzięki jego obecności preparat posiada właściwości przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające i odkażające. Lek szybko się wchłania, gromadząc się w tkankach objętych procesem zapalnym oraz łagodzi objawy infekcji. Zmniejsza obrzęk, przekrwienie śluzówki pochwy i sromu.

Tantum Rosa można stosować na dwa sposoby:

 • wewnętrzne, do przepłukiwania pochwy (przy pomocy specjalnego irygatora);
 • zewnętrznie do przemywań okolic krocza, okładów lub nasiadówek;

Wskazania do stosowania
Leczenie dolegliwości i objawów (ból, pieczenie, świąd, upławy, zaczerwienienie, obrzęk) w:

 • przebiegu zapalenia sromu i pochwy, przebiegu zapalenia szyjki macicy różnego pochodzenia,
 • również po chemio- i radioterapii,
 • w profilaktyce przed- i pooperacyjnej
 • w ginekologii, połogu.

TANTUM ROSA ( SASZETKI) Cena 1 opakowanie : 10 saszetek ok. 25 zł
OTC - Produkt leczniczy wydawany bez recepty

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekbody na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat