Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Netto z dodatkową ofertą artykułów szkolno-biurowych last minute

Artykuł

Już w tym tygodniu rozpoczyna się rok szkolny. Początek września to ostatni moment na skompletowanie niezbędnego wyposażenia szkolnego.

Dodatkowa oferta artykulow szkolno biurowych
Autor: Materiały prasowe

W odpowiedzi na potrzeby poszukujących oszczędności klientów Netto przygotowało specjalną ofertę promocyjną, w której elementy wyprawki szkolnej będą od 2 września przecenione aż o 30 proc.!

Specjalnie z myślą o osobach, które nie zdążyły zrobić zakupów przed początkiem roku szkolnego lub pragną uzupełnić wyprawkę szkolną o brakujące elementy, Netto przygotowało kolejną odsłonę oferty artykułów szkolno-biurowych w niezwykle atrakcyjnych cenach.

– Widzimy, że nasi klienci coraz częściej przychodzą do sklepów Netto po coś więcej niż tylko zakupy spożywcze. Fakt, że nasza tzw. non-foodowa oferta cieszy się rosnącą popularnością, to dla nas powód do dużej satysfakcji – mówi Patrycja Kamińska, PR Manager Netto Polska.

Uwagę klientów Netto przyciągają w największym stopniu podstawowe elementy wyposażenia uczniów.

– Duże zainteresowanie klientów artykułami takimi jak zeszyty i wszelkie przybory, a więc kredki, flamastry czy ołówki, to wynik przede wszystkim naszej szerokiej oferty, a także niezwykle atrakcyjnych cen – kontynuuje Patrycja Kamińska. – Choć wrzesień już się zaczyna, nie wszyscy zdążyli skompletować pełną wyprawkę szkolną, przez co muszą zrobić zakupy na w późniejszym terminie. Dlatego – w odpowiedzi na to zapotrzebowanie – zdecydowaliśmy się ponownie wprowadzić artykuły szkolno-biurowe do naszych sklepów, tym razem w jeszcze atrakcyjniejszych cenach. To specjalna oferta last minute dla wszystkich szukających oszczędności podczas kompletowania wyposażenia szkolnego.

Zeszyty A5 dostępne są w Netto w kilku opcjach: klienci mają do wyboru zarówno te cienkie (16 kartek w cenie 1,67 PLN za 1 szt.), jak i grubsze (60 kartek w cenie 2,44 PLN za 1 szt. lub 80 kartek w cenie 2,79 PLN za 1 szt.). Jeśli chodzi o długopisy to szczególnie praktyczne mogą okazać się te automatyczne 4 kolorowe (2,79 PLN za 1 szt.), które pozwolą oznaczać notatki kolorami, by były one czytelniejsze. Ponadto przydać mogą się wszelkie notesy (ze sztywną okładką i poddrukiem – 3,49 PLN za 1 szt. – 60 kartek), a na lekcje matematyki – cyrkiel (9,09 PLN za 1 szt.).
Dla pierwszoklasistów ciekawą opcją na pewno będzie specjalny ołówek do nauki pisania z temperówką (2,79 PLN za komplet).

Kompletując wyposażenie na zajęcia plastyczne nie można zapomnieć o kredkach w drewnianej oprawie w zestawie z temperówką (13,99 PLN za 1 komplet 12 kolorów) lub ołówkowych dwustronnych także w zestawie z temperówką (6,99 PLN za 1 komplet 12 szt. czyli 24 kolory!). Netto nie zapomniało także o flamastrach (6,99 PLN za komplet 12 kolorów), plastelinie (kwadratowej – 6,99 PLN za 1 komplet 18 kolorów) i kleju (w sztyfcie – 1,74 PLN za 1 szt.).

Z kolei z myślą o malowaniu warto wyposażyć się w farby plakatowe (10,49 PLN za komplet 12 kolorów) i zestaw pędzelków do malowania (3,49 PLN za 1 komplet 6 szt.).

W najnowszej ofercie Netto nie zabraknie też ciekawych pozycji z asortymentu spożywczego, które pozwolą przygotować szybkie, pożywne śniadanie przed wyjściem do szkoły – w nadchodzącym tygodniu w sklepach Netto odbędzie się Festiwal parówek, w ramach którego wszystkie parówki przecenione będą aż o 25 proc. (ceny zaczynają się już od 3,21 PLN w zależności od rodzaju parówek i wielkości opakowania). Dostępne będą także liczne przekąski – idealne dla uczniów na drugie śniadanie. Wśród nich warto zwrócić uwagę na zdrowe Warzywa Snacki w kubku (4,99 PLN za 230 g), pyszną sałatkę owocową w kubku (4,99 PLN za 150 g), a także bogaty wybór jogurtów w promocyjnych cenach.

Oferta produktów szkolnych ważna od 2 września do wyczerpania zapasów.

Oferta produktów spożywczych ważna od 30 sierpnia do 4 września.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat