Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

MyCarrier - nosidełko zapewniające komfort

Artykuł

Norweski producent wózków i mebelków dziecięcych Stokke® prezentuje nowe nosidełko MyCarrier™. To kolejny produkt w asortymencie firmy, obok wózków Xplory™ i krzesełek TrippTrapp™, który ma szanse stać się kultowym.

My carrier nosidelko
Autor: Materiały prasowe

Między rodzicem a dzieckiem istnieje nierozerwalna więź. Stokke® MyCarrier™ został zaprojektowany z myślą o tym, by tę więź umacniać w warunkach pełnego komfortu i bezpieczeństwa dla rozwijającego się malucha. Rodzicom daje pełną swobodę ruchów niezależnie od tego czy wykorzystywany przy aktywnym spędzaniu czasu czy codziennych obowiązkach.

Nowe MyCarrier™ zostało zaprojektowane przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i komforcie dziecka. Inteligentny design nosidełka daje możliwość noszenia dziecka przodem i tyłem do rodzica oraz na plecach. Ponadto, nosidełko dzięki regulacji służy dzieciom aż trzeciego roku jego życia.

Nosidełko przednie

Przednie nosidełko jest odpowiednie dla dzieci powyżej 4 tygodnia życia. Usadowienie twarzą do rodzica zapewni maluchowi poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Wyściełane miękkim materiałem oparcie główki doskonale stabilizuje rozwijające się kręgi szyjne niemowlęcia.

Nosidełko tylne

Nosidełko tylne zostało zaprojektowane tak, by dać dziecku pełny obraz otaczającego go świata. Dziecko w tej pozycji jest usadowione wysoko na plecach, dzięki czemu widzi więcej odkrywając świat. Wysokość siedziska można regulować (dwa położenia), co pozwala na dostosowanie nosidełka do wieku i wzrostu malucha. Metalowe wsporniki zapewniają poprawne rozłożenie ciężaru, dzięki czemu chroniony jest także kręgosłup rodzica.

Ergonomia MyCarrier™

Stokke® MyCarrier™ został stworzony tak, by zapewnić dziecku nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo rozwoju i podparcie dla rozwijających się bioder. Zwracając uwagę na to, jak różni się ułożenie kręgosłupa malucha w różnych pozycjach, zaprojektowano także dwie oddzielne części nosidełka – przednią i tylną. Zapewniają one, niezależnie od pozycji, zdrowy rozwój i bezpieczeństwo niemowlęcia.

Szerokie możliwości konfiguracji MyCarrier™

Nowe, rozważnie zaprojektowane nosidełko jest łatwiejsze w użyciu niż kiedykolwiek przedtem. Intuicyjny system dopasowywania czyni je idealnym dla wszystkich matek oraz ojców, niezależnie od ich wzrostu i rozmiaru. Dzięki łatwej i szybkiej regulacji pasów rodzice mogą używać MyCarrier™ na zmianę – szelki dopasowują się wyjątkowo wygodnie. Ponadto, nosidełko można złożyć do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia transport i przechowywanie.

Materiały MyCarrier™

Poduszki obite miękkimi materiałami zapewniają dziecku niezwykle wygodne usadowienie. Wysokiej jakości sprzączki oraz zamki zostały dobrane tak, by zagwarantować najwyższą wytrzymałość. Szeroka gama kolorów jest dostępna zarówno dla wariantu obitego miękką bawełną organiczną, jak i wersji pokrytej umożliwiającą oddychanie skóry tekstylną siateczką.

Polecany przez ekspertów

Międzynarodowy Instytut do Spraw Dysplazji Bioder (IHDI) wydał opinię o Stokke® MyCarrier™ jako o produkcie przyjaznym zdrowemu rozwojowi bioder dziecka. Oznacza to, że nosidełko zaprojektowano z myślą o prawidłowym wzroście kośćca, który dokonuje się w czasie kilku pierwszych miesięcy życia.

Stokke® MyCarrier™ jest także polecany przez eksperta w dziedzinie fizjoterapii dziecięcej, mgr Magdalenę Halczuk.
”Odnosząc się do nosidła Stokke MyCarieer, należy podkreślić jego główną cechę: szerokie siedzisko, które uwzględnia naturalną pozycję odwiedzeniową stawów biodrowych, co jest zgodne z fizjologicznym rozwojem niemowląt i dzieci starszych.”- komentuje Halczuk.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.6333333333333/5. Oceniono 18 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat