Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych AgroLigi 2019

Artykuł

Ostatnie miesiące pokazały, że nawet w dobie nadprodukcji żywności mogą się pojawić problemy z... zaopatrzeniem.

Czarocin agroliga2019
Autor: Materiały prasowe

W Polsce tego problemu nie było, głównie dzięki temu, że nasi producenci stanęli na wysokości zadania, nie tylko nieprzerwanie dostarczając swoje produkty do hurtowni i sklepów, ale też wspierając lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. Marka spożywcza Czarnocin, której właścicielem jest spółka Milkpol, została jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy.

W trakcie uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim 3.06.2020 r., prezydent Andrzej Duda podziękował wyróżnionym za dawanie przykładu innym gospodarzom i przedsiębiorcom, a także za zapewnianie bezpieczeństwa żywnościowego. Podkreślił, że na początku pandemii dzięki polskim producentom nikomu nie zabrakło żywności. Zapewnił, że są twórcami pozytywnych przemian w skali nie tylko swojego regionu, ale również całego kraju.

Marka spożywcza Czarnocin znalazła się wśród Laureatów Krajowych w kategorii Firmy. Jest to nagroda specjalna Dyrektora Generalnego KOWR (Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa) Grzegorza Pięty. Nagroda to wyraz uznania za kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania, dzięki którym przemysł rolno-spożywczy staje się nowoczesny, konkurencyjny, z perspektywami na przyszłość. Przedstawiciele firmy odebrali dyplomy, puchar i gratulacje z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezes firmy, pani Aleksandra Świerczyńska, odebrała również dodatkowe wyróżnienie: Medal „Zasłużony dla rolnictwa”.

Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 roku. Od 2008 roku Honorowy Patronat nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP. Laureaci konkursu, zarówno szczebla krajowego, jak i wojewódzkiego, stają się symbolem przedsiębiorczości i gospodarności w polskim rolnictwie oraz agrobiznesie. W ogólnopolskim finale uczestniczyli zwycięzcy konkursów regionalnych.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat