Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Milka dla dzieci

Artykuł

Produkty Milka dla dzieci zostały stworzone z najdelikatniejszej w smaku czekolady Milka.

Milka dla dzieci
Autor: Materiały prasowe

Swoimi zabawnymi kształtami i różnorodnością wariantów pobudzą wyobraźnię i będą świetnym sposobem na radosne, pełne słodkości chwile w gronie najbliższych. Oferta obejmuje pięć produktów: okrągłe czekoladki z zabawkami do kolekcjonowania – Milka Secret Box, tabliczkę Milka Milki Moo, czekoladowe batoniki Milka Moo w dwóch wariantach smakowych i okrągłe czekoladki – Milka Twists.

Produktem flagowym nowej linii jest Milka Secret Box. To skrzynia pełna skarbów łącząca w sobie najdelikatniejszą w smaku czekoladę Milka i zabawki do kolekcjonowania. Z jednej strony znajdują się pyszne czekoladowe monety wyprodukowane w 100 % z mleka alpejskiego, z drugiej zaś skarby w postaci zabawek.

Tabliczka Milka Milki Moo to osiem pojedynczo zapakowanych batoników, stanowiących połączenie najdelikatniejszej w smaku czekolady Milka i kremowego, mlecznego nadzienia, które rozpływa się w ustach.

Milka Moo to czekoladowe batoniki w kształcie uroczych krówek dostępne w dwóch wariantach – z mleczno-malinowym oraz mleczno-karmelowym nadzieniem.

Ostatni z produktów to Milka Twists – okrągłe, zakręcone czekoladki powstałe z połączenia mlecznej i białej czekolady Milka.

Produkty z nowej linii są odpowiedzią zarówno na potrzeby rodziców, jak i dzieci. Dorośli z pewnością zwrócą uwagę na wysoką jakość składników, takich jak delikatna alpejska czekolada oraz indywidualnie pakowane porcje, z których każda ma poniżej 100 kcal. Z kolei młodsi, będą zachwyceni nowymi wariantami i teksturami czekoladek, ich pysznym smakiem oraz zabawnymi kształtami, inspirującymi do dzielenia się wspólnymi chwilami z bliskimi.

Wszystkie z pięciu produktów dostępne są już m.in w sieci sklepów Żabka, Carrefour, Tesco, Polomarket oraz sklepach kanału tradycyjnego. Do szerokiej dystrybucji trafią w maju.

Uzupełnieniem komunikacji będzie dedykowana podstrona, na którą kierować będzie QR kod, znajdujący się wewnątrz opakowania Milka Secret Box. Konsumenci znajdą na niej opisy zabawek, a także inspiracje do wspólnej zabawy rodziców z dziećmi.

Milka Secret Box, cena rekomendowana: 3,69 zł
Milka Milki Moo, cena rekomendowana: 4,49 zł
Milka Moo Caramel Creme i Milka Moo Raspberry Creme, cena rekomendowana: 1,19 zł
Milka Twists, cena rekomendowana: 1,19 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 3.8/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat