Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Mięsna przekąska dla dzieci

Artykuł

Kabanoski Sokoliki to propozycja firmy Sokołów, stworzona z myślą o najmłodszych konsumentach.

Miesna przekaska dzieci
Autor: Materiały prasowe

Wysokiej jakości mięsna przekąska jest cennym źródłem białka i wartościowym elementem codziennej, zbilansowanej diety. Teraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny są dostępne w edycji limitowanej, z kolorowymi magnesami do kolekcjonowania.

Dzieci są grupą o szczególnych wymaganiach dietetycznych, a dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych ma kluczowe znaczenie dla wzrostu i prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Jednocześnie na co dzień trudno nakłonić je do przestrzegania zasad właściwego odżywiania. Produkt, po który najmłodsi sięgną z przyjemnością, musi odpowiadać ich smakowym upodobaniom, ale też być wygodny i budzić pozytywne emocje.

Przekąski dla dzieci – smaczne i pożywne

Szeroki asortyment Sokołowa obejmuje również produkty stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych dzieci. W dedykowanej im linii Sokoliki znaleźć można m.in. Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny oraz z dodatkiem indyka. Te przekąski dla dzieci mają sprawdzony skład – są wytwarzane z najwyższej jakości surowca i pozbawione substancji dodatkowych – takich jak barwniki, związki fosforanowe czy glutaminian monosodowy. To produkt o wysokiej zawartości mięsa – a co za tym idzie, ważne źródło białka, które jest niezbędnym elementem diety dzieci. Delikatne przyprawy zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji smakowych najmłodszych konsumentów.

Kabanoski Sokoliki mają poręczne, łatwe w otwieraniu opakowanie. Świetnie sprawdzą się jako pożywna przekąska w ciągu dnia – w szkole czy na wycieczce, jak również podczas śniadania czy kolacji. W edycji limitowanej do Kabanosków dołączone zostały kolorowe magnesy z wesołą postacią Sokolika.

Potwierdzeniem wysokiej jakości Kabanosków Sokoliki jest złoty medal w tegorocznej edycji plebiscytu Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów. W badaniu tym, na podstawie opinii konsumentów, są wyłaniane najlepsze produkty FMCG. Kabanoski Sokoliki zwyciężyły w kategorii „Żywność dla dzieci”.

Kabanoski Sokoliki są dostępne w sieciach handlowych (Marko, Tesco, Stokrotka, Selgros) oraz Delikatesach Mięsnych Sokołów i Delikatesach Gzella.

Cena: ok. 2,5 – 3 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat