Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Kolejne zmrożone Grześki

Artykuł

Lodowe szaleństwo trwa – Grześki rozszerzają ofertę o kolejną zmrożoną propozycję. W tym roku marka debiutuje z lodami Grześki w czekoladzie mlecznej na patyku.

Grzeski w mlecznej czekoladzie
Autor: Materiały prasowe

Produkt już jest dostępny w sklepowych zamrażarkach.

Grześki to ukochane wafelki milionów Polaków. Od 2018 roku ich miłośnicy mają do wyboru swoje ulubione słodkości również w zmrożonej formie. Lody Grześki w czekoladzie deserowej na patyku i w rożku w ekspresowym tempie podbiły serca i podniebienia konsumentów. Na fali ich popularności marka wprowadza na rynek kolejną propozycję dla swoich fanów. Tegoroczną nowością są Grześki w czekoladzie mlecznej na patyku.

Nowe lody posiadają najważniejsze atrybuty Grześków: chrupiący wafelek, kakaowy smak i wysokiej jakości czekoladę. Grześki w czekoladzie mlecznej na patyku to lody kakaowe w czekoladzie mlecznej z kawałkami wafli. Inspiracją do ich stworzenia był wafelek Grześki z delikatnym kremem kakaowym oblany pyszną czekoladą mleczną Goplana.

Grześki w czekoladzie mlecznej na patyku są już dostępne w sprzedaży. W impulsowym portfolio firmy Colian znajdują się również lody: najeżone bakaliami Jeżyki (na patyku), Oranżada Hellena o autentycznym landrynkowym smaku kultowej czerwonej oranżady (na patyku, świderek i tuba) oraz wspomniane uwodzące kakaowym smakiem Grześki w czekoladzie deserowej (na patyku i w rożku).

Producent: Colian
Marka: Grześki
Produkt: Grześki w czekoladzie mlecznej
Pojemność: 100 ml
Cena rekomendowana: 3,59 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat