Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

Jak skompletować wyprawkę szkolną?

Artykuł

Chociaż do rozpoczęcia roku szkolnego zostało jeszcze kilka tygodni, warto już teraz rozpocząć kompletowanie wyprawki szkolnej. Początek września wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami.

Wyprawka szkolna
Autor: Materiały prasowe

W ofercie „Powrót z klasą” sieci Lidl Polska znajdziemy wiele prawdziwych hitów cenowych.

Jak wynika z raportu „Wyprawka szkolna 2019”, przygotowanego przez firmę doradczą Deloitte, w tym roku polska rodzina przeznaczy na nią średnio 1718 zł. Najwięcej, bo ponad dwie trzecie tej sumy będą przeznaczone na zakup ubrań, butów oraz przyborów szkolnych. Wybierając się na zakupy artykułów szkolnych, należy dobrze się przygotować i sięgać produkty w dobrej cenie.

Od poniedziałku, 12 sierpnia, w ofercie „Powrót z klasą” w sklepach sieci Lidl Polska znajdziemy wiele hitów (również cenowych), które pozwolą nam skompletować wyprawkę szkolną w naprawdę atrakcyjnej cenie – na przykład wybierając dwukomorowy plecak (24,99 zł/ 1 szt.), worek na zajęcia wychowania fizycznego (4,99 zł/ 1 szt.) oraz piórnik z 25-elementowym wyposażeniem (14,99 zł/ 1 szt.), zapłacimy jedynie 44,97 zł. Zarówno plecak, worek jak i piórnik dostępne są aż w 15 wzorach.

Ponadto w ofercie klienci znajdą jeszcze tornister premium (99 zł/ 1 szt.) z profilowanymi plecami, plecaki w różnych wzorach (24,99 zł/ 1 szt.) oraz plecak lub tornister na kółkach (49,99 zł/ 1 szt.). Co istotne, zarówno plecaki jak i tornistry uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. 

W Lidlu klienci znajdą również duży wybór zeszytów m.in. z licencją Disney już 0,47 zł (przy zakupie 5 szt.) z aplikacją Lidl Plus, a nawet biurko modułowe z dodatkową szafką (199 zł/ 1 szt.), regał na książki (99 zł/ 1 zestaw) czy lampkę Led na biurko (59,90 zł/ 1 zestaw).

Na dodatek posiadacze Karty Dużej Rodziny kupując w sklepach stacjonarnych Lidl Polska, oszczędzą 10% przy zakupie m.in. mebli szkolnych, plecaków, zeszytów, piórników i innych przyborów szkolnych oraz ubrań dla dzieci i młodzieży, które będą dostępne w kolejnym tygodniu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat