Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Zabawki

Interaktywny turlaczek Rovee

Artykuł

Umiejętne budowanie relacji z ludźmi i światem wymaga ćwiczeń. Najlepszym sposobem na rozwijanie tych umiejętności u dzieci jest oczywiście zabawa.

Interaktywny turlaczek
Autor: Materiały prasowe

Nowość od marki Fisher-Price czyli Interaktywny turlaczek Rovee™ został stworzony z myślą o tym, by wiele dzieci mogło znaleźć w nim przyjaciela na dłużej.

Dorośli, w odróżnieniu od maluchów, dysponują doświadczeniem oraz umiejętnościami pomagającymi nawiązywać i rozwijać relacje w pędzącym świecie. Mowa nie tylko o relacjach międzyludzkich, ale także tych, które łączą z otaczającą rzeczywistością, bowiem bliskie każdemu sercu są zarówno osoby, jak i przedmioty. Potrzeba nawiązania więzi i interakcji z otoczeniem wykształca się w dzieciach bardzo wcześnie: kluczowe jest, aby świadomie ją zaspokajać. Na rynku dostępnych jest mnóstwo fantastycznych zabawek edukacyjnych, z których dzieci po kilku miesiącach wyrastają, podobnie jak z ubranek. Właśnie dlatego dobrym pomysłem jest zakup takiej zabawki, która w umiejętny sposób przykuje uwagę malucha na dłużej.

Stymulacja na każdym etapie wczesnego rozwoju

Z pomocą rodzicom przychodzi najnowsza propozycja od marki Fisher-Price czyli Interaktywny turlaczek Rovee™. Zabawka ta może towarzyszyć maluchowi od pierwszego raczkowania po dywanie do pierwszych dni przedszkola! Interaktywny turlaczek został zaprojektowany tak, by rósł wraz z dzieckiem i edukował poprzez zabawę na wszystkich etapach wczesnego rozwoju. Funkcje zabawki zostały uporządkowane w czterech trybach edukacyjnych przepełnionych muzyką i wesołymi zadaniami, które nie tylko tworzą okazję do wyśmienitej, aktywnej zabawy, ale też do nauki i poznawania świata. Rovee pomaga dziecku w nauce literek, cyferek i kolorów, a także zachęca malucha do ruchu.

Idealny kompan do zabawy z rodzeństwem

Zabawki, które rosną razem z dzieckiem, pozwalają zarówno oszczędzić pieniądze i cenną przestrzeń w mieszkaniu, ale doskonale sprawdzą się także podczas zabaw z rodzeństwem. Nie wszystkie dostępne na rynku produkty potrafią zainteresować zarówno raczkującego malucha, jak i czterolatka. Tymczasem, taka różnica wieku niejednokrotnie dzieli rodzeństwo mieszkające pod jednym dachem. Uśmiechnięty turlaczek Rovee posiada potencjał do wzmocnienia relacji rodzeństwa poprzez zachęcenie do wspólnej zabawy zarówno młodsze jak i starsze dziecko. Co konkretnie potrafi ta zabawka? Samodzielnie się porusza, turlając w różnych kierunkach, świecąc, mówiąc i śpiewając. Wesoły towarzysz ma podświetlaną buzię i miękkie, ruchome ramionami, którymi klaszcze. Rovee może bawić się z dzieckiem w „a kuku”, „chowanego” a nawet rzucić do niego swoją piłeczkę. Ten wyjątkowo interesujący i ciągle chętny do figli kompan z pewnością nie będzie kolejną zabawką, do której młodsze rodzeństwo musi jeszcze podrosnąć, a starsze już się nudzi. Wszystkie funkcje zabawki zostały uporządkowane w czterech trybach edukacyjnych. Choć każdy z nich jest inny, wszystkie łączy obecność muzyki i licznych, wesołych zadań, które nie tylko tworzą okazję do wyśmienitej, aktywnej zabawy, ale też nauki i poznawania świata. Jedna zabawka może angażować przez wiele lat. Rovee to potrafi.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca do 5 lat.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczekScooby-Doo! i Legenda Miecza

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat