Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Gang Fajniaków podaruje dzieciom ponad 325 tys. ciepłych posiłków

Artykuł

Przygody biedronkowego Gangu Fajniaków karmią już nie tylko dziecięcą wyobraźnię, ale również potrzebujące dzieci w całej Polsce.

Gang fajniakow posilki
Autor: Materiały prasowe

Zgodnie ze złożoną w grudniu zeszłego roku obietnicą, sieć Biedronka przekazuje na rzecz programu Pajacyk cały przychód ze sprzedaży książki Gangu Fajniaków „Zimowa przygoda”. Klienci Biedronki kupili w ciągu pierwszego miesiąca ponad 215 tys. egzemplarzy książki, tym samym zapewniając dzieciom ponad 325 tys. ciepłych posiłków.

Misją Gangu Fajniaków jest nauka i zabawa, ale też pomaganie. Dotychczas jego członkowie uczyli najmłodszych, jak pomóc naszej planecie, ucząc dzieci segregacji odpadów, oszczędzania wody czy dbania o czystość lasów. Teraz Gang pokazał jak ważna jest pomoc potrzebującym. W tym celu Biedronka zdecydowała, że przekaże cały przychód ze sprzedaży najnowszej książki z przygodami Gangu Fajniaków „Zimowa przygoda” Polskiej Akcji Humanitarnej i programowi Pajacyk. Książka, którą od połowy grudnia 2020 r. można nabyć w cenie 9,99 zł, cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów Biedronki.

Współpraca z Pajacykiem jest bardzo ważna nie tylko dla naszej sieci, ale również – jak się okazało – dla klientów Biedronki. Jesteśmy dumni, że tak wiele osób zaangażowało się w pomoc potrzebującym dzieciom, wspierając Gang Fajniaków w ich misji pomagania. To właśnie dzięki zaangażowaniu klientów, przekazujemy najmłodszym w potrzebie setki tysięcy ciepłych, pełnowartościowych posiłków. Mamy nadzieję, że pomaganie jest zaraźliwe, i że najmłodsi będą uczyli się od postaci Gangu wrażliwości na problemy swoich rówieśników.

mówi Dorota Wrotek-Gut, dyrektor ds. komunikacji marketingowej sieci Biedronka.

Już wiemy, że dzięki wsparciu sieci Biedronka i klientów będziemy mogli sfinansować ponad 325 000 posiłków dla potrzebujących dzieci w całej Polsce. Jest to szczególnie ważne teraz, w trudnych czasach pandemii, ponieważ daje nam możliwość pomagania najbardziej potrzebującym dzieciom. Dzięki współpracy z siecią Biedronka jesteśmy spokojni o przyszłość programu Pajacyk.

zapewnia Barbara Wiśniewska, w PAH odpowiedzialna za współpracę z biznesem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat