Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Ekorewolucyjna przekąska dla całej rodziny!

Artykuł

Tygryski to pyszne chrupki, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat podbijają serca (i podniebienia!) polskich rodzin niesamowitą chrupkością oraz niepowtarzalnym smakiem.

Tygryski062020
Autor: Materiały prasowe

Są idealną przekąską, gdy tylko najdzie maluchów ochota na coś smacznego. Od teraz Tygryski BIO pomagają również dbać o środowisko. Dzięki opakowaniom z folii biodegradowalnej, ich wpływ na otoczenie jest ograniczony do minimum. Nowe Tygryski BIO to eko-rewolucja w smakowitym i chrupiącym wydaniu!

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko rosło w świadomości, że troska o środowisko naturalne to absolutna konieczność. Oprócz edukacji, niezmiernie ważne jest aktywne zaangażowanie w działania proekologiczne. Dzięki Tygryskom BIO pakowanym w folię biodegradowalną, która szybko się rozkłada i jest wykonana z materiałów kompostowalnych, można z łatwością propagować mądre i odpowiedzialne społecznie wybory konsumenckie.

Warto pamiętać, że firma TBM jako pierwsza wprowadziła zastosowanie tej folii na polskim rynku przekąsek. Dodatkowym atutem Tygrysków BIO jest fakt, że wspierają ochronę środowiska, poprzez dobór odpowiednich składników – tylko od sprawdzonych dostawców. Nadany Tygryskom certyfikat „zielonego listka”, potwierdza, że te pyszne kukurydziane chrupki spełniają restrykcyjne normy i powstają zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Tygryski nie tylko chrupią bardziej, ale są też bardziej EKO!

Tygryski BIO są dostępne w dwóch wersjach: jako chrupki i pałeczki.

Cena:
Tygryski chrupki kukurydziane BIO ok. 2,90 zł/50 g
Tygryski pałeczki kukurydziane BIO ok. 2,90 zł/60 g

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat