Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

Bohaterowie Gwiezdnych Wojen na wodach dla dzieci

Artykuł

Gwiezdne Wojny to tytuł jednego z najpopularniejszych filmów wszechczasów, którego bohaterowie na stałe wpisali się we współczesną popkulturę.

Bohaterowie gwiezdnych wojen
Autor: Materiały prasowe

W oczekiwaniu na kolejną część sagi, kultowe postacie można znaleźć na nowych etykietach wody źródlanej Żywiec Zdrój® dedykowanej dzieciom. Popularni bohaterowie zachęcają do dokonywania zdrowszych wyborów przy sklepowej półce. Produkty znalazły się w wybranych sklepach już pod koniec sierpnia br.

Woda powinna być nieodłącznym elementem zbilansowanej diety, szczególnie wśród dzieci. Niestety badania pokazują, że 50% dzieci w Polsce, w wieku od 4 do 6 lat, wypija jej znacznie mniej, niż zalecają eksperci . Woda stanowi zaledwie jedną piątą spożywanych przez nich płynów , podczas gdy powinna być głównym źródłem nawodnienia. Początek roku szkolnego to dobra okazja do przypomnienia naszym pociechom o prawidłowych nawykach żywieniowych i zachęceniu ich do picia wody. Pomogą w tym bohaterowie kultowej sagi filmowej Gwiezdne Wojny, którzy pojawili się na etykietach butelek niegazowanej wody Żywiec Zdrój® dla dzieci. Już pod koniec sierpnia Rey, Chewbacca, C-3PO i inne postacie z serii zagościli na butelkach o pojemności 330 ml i 500 ml, zachęcając dzieci do regularnego sięgania po wodę. Produkty pod marką Żywiec Zdrój® to woda źródlana, która jest polecana przez Instytut Matki i Dziecka nawet dla niemowląt. Dodatkowo, poręczne opakowanie sprawia, że butelka doskonale sprawdzi się podczas codziennych aktywności dziecka np. w trakcie szkolnych zajęć.

Marka Żywiec Zdrój® konsekwentnie rozszerza portfolio o nowe, atrakcyjne dla dzieci produkty, co stanowi odzwierciedlenie dotychczasowego zaangażowania marki na rzecz kształtowania właściwych nawyków żywieniowych.

Nową serię Żywiec Zdrój® dla dzieci można znaleźć na sklepowej półce od sierpnia do listopada br. w wybranych punktach sprzedaży. Kampania promocyjna obejmować będzie działania reklamowe prowadzone w telewizji oraz Internecie na wybranych kanałach tematycznych skierowanych do dzieci.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat