Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Żywienie

40lecie Happy Meal

Artykuł

McDonald’s zaprasza do świata rodzinnej zabawy! Marka zaprezentowała kultowe zabawki z przeszłości, które powracają do zestawów Happy Meal w limitowanej kolekcji.

40lecie happy meal
Autor: Materiały prasowe

Wśród nich znajdziemy prawdziwe białe kruki – m.in. My Little Pony™, Tamagotchi, Furby™ czy Power Rangers® oraz wiele innych!

Limitowana kolekcja zabawek to prawdziwa podróż w czasie przez kultowe bajki oraz świat popkultury. To one przez minione dekady rozpalały wyobraźnię najmłodszych (i tych nieco starszych) gości MacDonald’s i budziły w nim ducha kolekcjonerstwa. Każda z prezentowanych zabawek to wyjątkowy moment w historii zestawu Happy Meal, który w tym roku świętuje swoje czterdziestolecie. Aby uczcić okrągłą rocznicę McDonald’s przywraca niezapomniane zabawki, które do dziś pozostają obiektem pożądania lub budzą nostalgię za dzieciństwem. To także idealny pretekst do wspomnień w gronie rodzinnym. Przez najbliższe kilka dni mamy wyjątkową okazję, aby zdobyć upragnioną zabawkę albo zapoczątkować nową kolekcję. Warto się pośpieszyć – akcja rozpoczyna się 7 listopada i potrwa jedynie do 10 listopada 2019.

Do zestawów Happy Meal w Polsce trafią następujące zabawki:

1988
McNugget Buddies – Kowboj, Strażak i Listonosz
Ci kumple z reklamy TV mają wymienne akcesoria – kapelusze, włosy i buty; niektóre restauracje oferują dodatkowo naklejki.

1989 & 1991
McDonald’s Hamburger Changeable i Dino Happy Meal Box Changeable
Te zabawki były w swoich czasach popularnymi zabawkami-transformersami McDonald’s.

1990
Grimace
W 1979 roku Grimace miał cztery ręce – a w każdej innego shake’a McDonald’s. W 1990 roku ograniczył się do dwóch rąk, ale zatrzymał swój ukochany fioletowy kolor.

1993
McDonald’s Hot Wheels Thunderbird
Hot Wheels od 1968 roku tworzy modele samochodów popularne wśród zbieraczy. Po raz pierwszy pojawiły się w Happy Meal w 1991 roku.

1995
Hamburglar
Rabować, rabować! Ta zamaskowana postać została wprowadzona do Happy Meal w 1979 roku jako gumka do ścierania. Powracająca obecnie wersja pochodzi z lat 90.

1995
Power Rangers®
Czas na metamorfozę! Ten bohater jest postacią rozpoznawalną na całym świecie, występował w programach telewizyjnych, filmach i komiksach.

1996
Space Jam Bags Bunny
Królik Bugs wskoczył do Happy Meal wraz z premierą filmu „Kosmiczny mecz”, w którym wystąpiły wszystkie gwiazdy Looney Tunes.

1997
Ty Patti the Platypus
Patti była jedną z najpopularniejszych zabawek Teenie Beanie Babies i najlepiej sprzedającą się zabawką Happy Meal. I wciąż jest jedną z najbardziej poszukiwanych przez kolekcjonerów.

1998
My Little PonyTM
Kucyki z serii My Little PonyTM zapisały się w historii popkultury, występując w serialach telewizyjnych, zdobiąc odzież, a także dzięki swoim dorocznym zjazdom!

1998
Tamagotchi
Breloczek Tamagotchi w kształcie jajka wylągł się w Happy Meal w chwili największej popularności zabawek cyfrowych.

1999
FurbyTM
FurbyTM był najpopularniejszą zabawką w 1999 roku, a zaraz potem został pierwszą elektroniczną zabawką w Happy Meal. „Dah-may-may”, czyli „nakarm mnie” po furbiańsku!

2013
Hello Kitty
Ikona popkultury. Hello Kitty zadebiutowała w Happy Meal w 2000 roku, a potem inspirowała kolejne pokolenia swoim pozytywnym przesłaniem życzliwości i przyjaźni.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat