Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Edukacja

9-letni geniusz z Belgii kończy już studia licencjackie

Artykuł

Laurent Simons to dziecko o ponadprzeciętnej inteligencji. Mimo bardzo młodego wieku, chłopiec niedługo uzyska już wyższe wykształcenie.

9letni geniusz belgia
Autor: pixabay.com

Coraz więcej Internautów interesuje się osobą 9-letniego Laurenta, który studiuje elektrotechnikę na uniwersytecie w Eindhoven, w Belgii. Wiedza tego małego geniusza budzi bowiem podziw. Dziecko chłonie ją jak gąbka wodę. Chłopiec wciąż planuje się rozwijać i poszerzać swoje naukowe horyzonty. Z racji tego, że swoje obecne studia kończy w grudniu, nosi się z zamiarem rozpoczęcia kolejnego kierunku: tym razem na wydziale medycznym. W gestii jego zainteresowań leży kardiochirurgia. Marzy mu się również doktorat. Ten młody Belg chciałby bowiem w przyszłości tworzyć sztuczne organy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat