Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latek zatrzasnął się w pralce

Artykuł

Beztroska zabawa w chowanego rodzeństwa ze Słupska zakończyła się tragedią. Mały chłopiec zatrzasnął się od wewnątrz w pralce i udusił.

3latek udusil pralka
Autor: pixabay.com

Ogromnego pecha miało kilkuletnie dziecko z województwa pomorskiego, które w miniony poniedziałek ukryło się przed 5-letnią siostrą w bębnie pralki. Maluch na jakiś czas zatrzasnął się w urządzeniu. Gdy jego najbliżsi, po popołudniowej drzemce, zauważyli jego nieobecność, rozpoczęli poszukiwania 3-latka. Ojciec chłopczyka zajrzał w pewnym momencie do środka pralki i dostrzegł tam swojego potomka. Po wyciągnięciu malca, okazało się, że dziecko nie oddycha. Gdy w feralnym mieszkaniu pojawiła się załoga karetki, ratownicy medyczni przystąpili do reanimacji 3-latka. Mimo 1,5-godzinnej próby przywrócenia oddechu u chłopczyka, dziecko zmarło.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat