Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zyski sklepów dzięki programowi 500+

Artykuł

Ekonomiści nie mają wątpliwości: dzięki rządowemu programowi 500+ wzrosły zyski sieci handlowych.

Zyski sklepow 500
Autor: pixabay.com

Grubszy portfel rodziców to częstsze wypady na zakupy i wzrost konsumpcji różnorakich towarów. Zadowolone bardzo są dyskonty, sieci handlowe, ale i pojedyncze sklepy w bardzo wielu miejscowościach. Dopiero wprawdzie w przyszłym roku będzie można zaobserwować pełny efekt działania programu przyjaznego polskim rodzinom, ale już dziś wiadomo, że sprzedaż produktów żywnościowych wzrosła o kilka procent w porównaniu z rokiem ubiegłym. Nic dziwnego, skoro w przeciągu dwóch miesięcy trwania programu, złożono ponad 2,5 mln wniosków o zakwalifikowanie do niego. Zapominalscy rodzice, którzy jeszcze nie skorzystali z pomocy finansowej państwa, cały czas mogą to uczynić. Dostaną wtedy wyrównanie pieniężne za kwiecień i maj. Eksperci szacują, że większość środków z programu, będzie wydawana na bieżąco. Tylko co zamożniejsze rodziny będą w stanie odkładać ofiarowywane im przez państwo co miesiąc 500 złotych. Z grubszego portfela rodziców cieszą się szczególnie takie marki jak: Biedronka, Tesco, Carrefour, Auchan, Lidl, Kaufland, Żabka, Intermarche, Lewiatan, Stokrotka, Eko Holding. Dopóki będzie trwać program, dopóty ich zyski będą rosnąć.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 5/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat