Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zrzucił paliwo na plac zabaw

Artykuł

W wyniku awaryjnego zrzutu paliwa lotniczego, rannych zostało kilkanaścioro dzieci z hrabstwa Los Angeles.

Zrzucil paliwo plac zabaw
Autor: pixabay.com

Z powodu problemów technicznych z silnikiem, lecący z USA do Chin samolot boeing 777, zmuszony był awaryjnie lądować w Los Angeles. Aby niespodziewany manewr przebiegł jak najbardziej bezpiecznie, zdecydowano się pozbyć zbędnego paliwa z maszyny. Każde obciążenie samolotu, utrudnia bowiem statkowi powietrznemu osiągnięcie powierzchni ziemi. Należący do Delta Air Lines nie w pełni sprawny boeing zrzucił więc paliwo na plac zabaw, znajdujący się nieopodal jednej ze szkół podstawowych w hrabstwie Los Angeles. Ucierpiało przy tym kilkadziesiąt osób, w tym kilkanaścioro dzieci. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat