Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Żrący kwas na placu zabaw

Artykuł

W wyniku poparzenia ciała żrącą substancją, do szpitala w Bielsku-Białej trafił pewien 2-latek.

Zracy kwas plac zabaw
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę w miejscowości Biery, niedaleko Bielska-Białej, poważnych obrażeń ciała doznało dziecko. Stało się to podczas pobytu 2-letniego chłopczyka na placu zabaw. Maluch korzystał tam ze zjeżdżalni. Po zsunięciu się z ulubionej atrakcji, dziecko zaczęło skarżyć się mamie na wielki ból w nogach. Przejęta kobieta zawiozła potomka do szpitala pediatrycznego w Bielsku-Białej. Tam zdiagnozowano u malca poparzenia I i II stopnia żrącą substancją. Badania laboratoryjne wykazały, że był to najprawdopodobniej rozcieńczony elektrolit z akumulatora. Rozlano go w Bierach aż na pięciu urządzeniach do zabaw. Miejscowa policja poszukuje sprawcy lub sprawców tego karygodnego czynu. Nie jest to łatwe, ponieważ na feralnym placu zabaw nie ma monitoringu. Niebezpieczną substancję usunęli jeszcze w dniu zdarzenia strażacy. Śląskie dzieci mogą więc tam znowu bezpiecznie się bawić.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat