Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zostawili w przedszkolu śpiące dziecko

Artykuł

Roztargnieni wychowawcy jednego z niemieckich przedszkoli, kończąc pracę, zapomnieli sprawdzić pokoju drzemek. Pozostał w nim bez opieki 18-miesięczny chłopiec.

Zostawili przedszkole spiace dziecko
Autor: pixabay.com

Do mediów przedostała się wiadomość o tym, że jakiś czas temu w pewnym prywatnym przedszkolu w Garbsen w Dolnej Saksonii, miało miejsce niezamierzone oddalenie się wychowawców od powierzonego im podopiecznego. Zatrudnieni w placówce pracownicy, spiesząc się do domów po zakończeniu obowiązków zawodowych, pozostawili w jednej z sal 1,5-rocznego chłopca. Przebywające samotnie w budynku dziecko obudziło się i zaczęło przemieszczać z pokoju do pokoju. Jego aktywność wykryły czujniki ruchu, co zaalarmowało firmę ochroniarską, odpowiedzialną za strzeżenie przedszkola. Wkrótce przed placówką pojawiła się policja, która pomogła w „uwolnieniu” przestraszonego chłopca. Wychowawcy dziecka nie zostaną pociągnięci za ten incydent do odpowiedzialności karnej. Nie działali bowiem celowo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat