Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zostawili dzieci grupie bezdomnych

Artykuł

Pewna ukraińska para miała dość obowiązków rodzicielskich. Zostawiła więc swoich synków w rękach bezdomnych koczujących nad rzeką Dniepr.

Zostawili dzieci bezdomnym
Autor: pixabay.com

Pięć lat więzienia za zaniedbanie obowiązków rodzicielskich grozi 20-letniej Bożenie S. i 25-letniemu Władimirowi Z. z Ukrainy, którzy miesiąc temu postanowili zaniechać zajmowania się swoimi dziećmi. W skutek tego, porzuceni przez mamę i tatę 2-letni Maksym i 3-letni Andrej kilka dni spędzili w towarzystwie przebywających na jednej z naddnieprzańskich plaż: bezdomnych. Brudne i wygłodzone maluchy w nietypowym otoczeniu przyuważyła jedna z miejscowych plażowiczek. Powiadomione służby zadbały o to, by chłopcy trafili do szpitala, a potem do placówki opiekuńczej. Maluchy potrzebowały hospitalizacji, ponieważ piły wodę z Dniepru, przez co zachorowały. Wyrodnych rodziców zlokalizowano dopiero po miesiącu. Mogą im zostać odebrane prawa rodzicielskie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat