Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zostawił 3-latkę w oknie życia

Artykuł

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia w katowickim oknie życia pozostawiono kilkuletnią dziewczynkę.

Okno zycia
Autor: By Mateuszgdynia - Praca własna, CC BY-SA 4.0

Pewien będący ojcem 3-letniej dziewczynki 26-latek zabrał niedawno swoją córeczkę na świąteczny spacer i zostawił w znajdującym się przy ulicy Leopolda w Katowicach: oknie życia. Nadzorujące owo miejsce zakonnice poinformowały o podrzuceniu dziewczynki lokalną policję. Dziewczynka opowiedziała stróżom prawa, że do okna życia przyprowadził ją tata. Dzięki temu, że 3-latka znała adres mamy, szybko trafiła pod opiekę swojej rodzicielki. Policja stara się wyjaśnić, dlaczego nie mieszkający na co dzień ze swoim dzieckiem mężczyzna, zdecydował się na porzucenie córki w oknie życia i nie odwiózł jej do mamy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat