Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zorganizowali ślub 5-latkom

Artykuł

Rodzice kilkuletnich bliźniaków z Tajlandii doprowadzili do połączenia swoich dzieci węzłem małżeńskim. Ma to związek z wyznawaną przez rodzinę religią.

Zorganizowali slub 5latek
Autor: Internet

Pan Tossapol i jego żona Wanwisa są wyznawcami buddyzmu. Święcie wierzą, że ich synek i córka, z racji tego, że są bliźniaczym rodzeństwem, w poprzednim wcieleniu byli kochankami, którzy nie mogli być razem. Aby zapobiec podobnemu pechowi w przyszłości, postanowili zorganizować swoim dzieciom ślub i wesele. Dzięki ceremonii, świeżo poślubioną parę mają kiedyś omijać poważne problemy. Mama i ojciec 5-latków są bowiem przekonani, że aktualna małżeńska więź sprawi, że bliźniaki będą w stanie żyć w następnych wcieleniach osobno i nie będą od siebie zależne. Jeśli będzie im przeznaczone ponownie złączyć swoje losy, nie będą spotykały ich przeciwności. Jeśli zaś będzie im dane egzystować bez siebie, będą potrafiły być szczęśliwe i spełnione.

 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat