Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zniweczyli dwumiesięczny wysiłek 12-latka, okradając go

Artykuł

Ciocia małego Wojtka upubliczniła w Internecie historię krzywdy, jaka przez złodziei niedawno spotkała jej siostrzeńca.

Dynia
Autor: pixabay.com

12-letni Wojtek z Wielkopolski z ogromną pasją i zaangażowaniem przez całe minione wakacje hodował dynie. Pieniążki ze sprzedaży tych warzyw zamierzał przeznaczyć na wycieczkę szkolną. Codziennie dbał o potencjalne plony, wyrywał mogące zaszkodzić dyniom chwasty, regularnie podlewał rośliny. Jego kilkudziesięciodniowe wysiłki w jedną noc zniweczyli złodzieje, którzy zakradli się na dyniowe pole i ogołocili je z ponad 30 najbardziej dorodnych warzyw. Chłopiec bardzo przeżył to, co się stało. Jego smutek jest spory także z tego powodu, że dynię o największych gabarytach planował wystawić w konkursie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat