Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zniknęły pieniądze przeznaczone dla uczniów

Artykuł

Z konta Rady Rodziców chorzowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 ubyło niespodziewanie 70 tysięcy złotych. Pieniądze przywłaszczyła skarbniczka.

Zniknely-pieniadze
Autor: facebook.com/KotalaAndrzej

Jakiś czas  temu uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Chorzowie dowiedzieli się, że z rachunku bankowego Rady Rodziców wypłacono 70 tysięcy złotych. Kwota ta przeznaczona być miała m.in. na sfinansowanie Zielonej Szkoły, nagród za udział w konkursach, wycieczek i różnych potrzeb uczniów. Okazało się, że  długo zbierane pieniądze ukradła 31-letnia skarbniczka. Kobieta przyznała się policjantom do popełnienia przestępstwa. Aby zniwelować szkodę wyrządzoną przez złodziejkę, z budżetu miasta Chorzów zostanie przekazanych uczniom chorzowskiej podstawówki 45 tysięcy złotych. Zorganizowano także internetową zbiórkę na rzecz dzieci, których pozbawiono funduszy na wymarzone wyjazdy. Poszkodowanych uczniów wspierano również w minioną niedzielę na przykościelnych kiermaszach.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat