Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Znalazł dziecko w oceanie

Artykuł

Pewien nowozelandzki wędkarz uratował niespodziewanie 1,5-rocznego chłopczyka. Malucha porwały fale.

Znalazl dziecko ocean
Autor: pixabay.com

Pod koniec października, relaksujący się przy połowach ryb Gus Hutt, zmienił dla urozmaicenia czasu o 100 metrów swoją tradycyjną lokalizację przesiadywania z wędką. Jakież było jego zdumienie, kiedy uzmysłowił sobie w pewnym momencie, że po oceanie, niedaleko jego osoby, dryfuje mały chłopczyk. Mężczyzna był przekonany początkowo, że w wodzie znajduje się lalka, dopiero po usłyszeniu pisków wydawanych przez dziecko, dotarło do niego, że w akwenie wodnym o życie walczy żywa istota. Nowozelandzki wędkarz ofiarnie ruszył potrzebującemu na ratunek. Dzięki jego szybkiej reakcji, maluch bezpiecznie trafił na ląd, nie doznawszy poważnych obrażeń. Okazało się potem, że ciekawski świata chłopczyk uciekł swoim rodzicom, którzy biwakowali na kempingu, znajdującym się nieopodal wielkiej wody.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat