Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zmienił dziecku imię na Yoda

Artykuł

Urząd Stanu Cywilnego w Warszawie zezwolił, aby pewien kilkulatek ze stolicy nosił imię bohatera z „Gwiezdnych wojen”.

Dziecko imie yoda
Autor: pixabay.com

Będący ogromnym fanem „Gwiezdnych wojen” pan Wojtek z Warszawy od dawna marzył o tym, żeby do swojego synka móc zwracać się oficjalnie imieniem ulubionej filmowej postaci. Dzięki swojej cierpliwości i uporowi udało mu się niedawno przekonać urzędników do aprobaty tego pomysłu. Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego wydał bowiem pisemną zgodę na to, aby drugie imię potomka pana Wojtka brzmiało: Yoda. Zastąpi ono w dokumentach imię: Olgierd. Pan Wojtek nie kryje radości z pozytywnego orzeczenia urzędników i z dumą dzieli się jego treścią z Internautami.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat