Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zepchnął 8-latka z wodnej zjeżdżalni

Artykuł

Dziecko z licznymi złamaniami trafiło do jednego amerykańskich szpitali po tym, jak pewien niecierpliwy 18-latek zepchnął je ze sporej wysokości.

Zepchnal 8latka zjezdzalnia wodna
Autor: pixabay.com

W parku wodnym niedaleko Minneapolis doszło w miniony wtorek do szokującego zdarzenia. Młodego mężczyznę tak zdenerwowała kolejka do wodnej zjeżdżalni, że postanowił przyspieszyć czas korzystania z tej atrakcji poprzez zepchnięcie z niej 8-letniego dziecka. W skutek działania 18-latka, chcący nacieszyć się obecnością w parku wodnym chłopczyk runął z podestu zjeżdżalni, z wysokości 9 metrów. Dziecko doznało licznych obrażeń i trafiło do szpitala, gdzie przeszło operację. Jego stan jest stabilny. Mający zaburzenia poznawcze sprawca cierpień 8-latka został aresztowany.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat