Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zemsta na dziecku za zniszczenie kosmetyków

Artykuł

Aby dać nauczkę 4-letniej córce, która pozbawiła mamę ulubionych kosmetyków, rodzicielka skonfiskowała dziecku na pewien czas zabawki.

Zemsta dziecko zniszczenie kosmetykow
Autor: freepik

Pewna mająca konto na Tik Toku mama kilkuletniej dziewczynki pożaliła się na w Internecie na zachowanie swojej 4-letniej córki, która wykorzystując jej nieuwagę, postanowiła pobawić się kosmetykami swojej rodzicielki. Skutek działań dziecka był taki, że większość kosmetyków, do których dobrało się dziecko uległo zniszczeniu. Jakby tego było mało, 4-latka poplamiła też pościel. Zdenerwowana mama pojawiła się w pokoju swojej córeczki z workiem na śmieci. Zapakowała do niego zabawki, które wpadły jej w oko i ukryła w miejscu, do którego jej dziecko nie ma dostępu. Kobieta chce w ten sposób nauczyć swoją pociechę szanować cudzą własność. Zdania Internautów co do "lekcji" udzielonej 4-latce są podzielone. Jedni uważają, że to cenna nauka na przyszłość, inni, że małe dziecko ma prawo do takich błędów, a kara za zniszczenie kosmetyków była zbyt surowa.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Kot w butach

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat