Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Ciąża » Poród

Zdjęcia porodów nagrodzone w prestiżowym konkursie

Artykuł

W międzynarodowym konkursie fotografii Birth Becomes Her 2018 rywalizowało ze sobą ponad tysiąc zdjęć, na których uwieczniono cud narodzin i macierzyństwo.

Zdjecia porodow nagrodzone
Autor: mymodernmet.com/Marijke Thoen Geboortefotografie

Unikalne, szokujące, wzruszające, bardzo intymne, piękne. Takie są m.in. fotografie, które wzięły udział w pierwszym międzynarodowym konkursie fotografii noworodkowej. Nadesłane prace z różnych zakątków świata kwalifikowano do pięciu kategorii: ciąża, poród, narodziny, po porodzie, karmienie piersią. Międzynarodowe jury wyróżniło zdjęcia, które teraz można podziwiać w Internecie. W konkursie przyznawano też nagrody publiczności. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat