Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zdewastowali okno życia w Sandomierzu

Artykuł

Sandomierska policja szuka sprawców sobotniego aktu wandalizmu przy ulicy Opatowskiej. Wybito wtedy szybę w tamtejszym Oknie Życia.

Okno zycia torun
Autor: By Mateuszgdynia - Praca własna, CC BY-SA 4.0

Pracownicy sandomierskiego Caritasu zgłosili kilka dni temu stróżom prawa sprawę dewastacji lokalnego Okna Życia. Możliwe, że winni wybicia szyby i zniszczenia klamki są młodzi kibice, którzy wracając z meczu przechodzili obok. Więcej będzie wiadomo po analizie nagrań z okolicznego monitoringu i dokładnym przepytaniu świadków. Koszt zniszczeń wyceniono na około 1200 złotych. Warto wspomnieć, że od momentu powstania sandomierskiego Okna Życia w 2009 roku, pozostawiono w nim dwójkę dzieci: dziewczynkę i chłopca. To pokazuje, że istnienie tego miejsca w Sandomierzu jest bardzo potrzebne. Smutne więc, że w wyniku bezmyślnego zachowania wandali, takie punkty są czasem dewastowane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat