Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Zbiera pieniądze na leczenie dzieci. Sanepid chce nałożyć karę

Artykuł

Wychowująca samotnie trójkę dzieci pani Magda z Warszawy odwdzięcza się ofiarodawcom za datki przetworami. Nie spodobało się to pracownikom sanepidu.

Zbiera pieniadze leczenie dzieci
Autor: freepik

Coraz głośniej w mediach o trudnej sytuacji pani Magdy ze stolicy. Kobieta sama utrzymuje trójkę dzieci. Dwoje z nich ma problemy ze zdrowiem. Aby utrzymać rodzinę, warszawianka korzysta ze wsparcia ludzi dobrej woli. Dzięki wpłatom Internautów, pani Magda zapewnia byt, leczenie i rehabilitację swoim pociechom. Aby wyrazić darczyńcom swoją wdzięczność, przygotowuje dla nich w domu przetwory. Podpadła tym sanepidowi. Nie posiada bowiem drewnianych blatów kuchennych, a na dodatek jej dom zamieszkuje kot, którego towarzystwo korzystnie działa na zdrowie  jej dzieci. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat