Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zażywał narkotyki przy dziecku

Artykuł

Pewien mieszkaniec Śląska nie żałował sobie środka odurzającego, mimo że tuż koło niego znajdował się nieletni.

Zazywal narkotyki dziecko
Autor: pixabay.com

Do Internetu trafiło nagranie, na którym zarejestrowano szokującą i oburzającą scenę. Miała ona miejsce w Zawierciu. Na 1,5-minutowym video widać grupę wulgarnych dorosłych i dziecko. W pewnym momencie jedna z obecnych w mieszkaniu osób zaczyna tuż obok chłopczyka wciągać narkotyki przez słomkę. Pozostali uczestnicy towarzyskiego spotkania biernie się temu przyglądają, nie reagując zupełnie na to, że świadkiem narkotyzowania się mężczyzny jest dziecko. Bulwersującym filmem zajęła się już policja i sąd. Ustalenie personaliów rodziny widniejącej na nagraniu, nie zajęło stróżom prawa dużo czasu. Komentujący sytuację mieszkańcy Zawiercia, również nie mieli wątpliwości, co do tego, kto z ich miasta, tak nieodpowiedzialnie sprawuje opiekę nad swoimi dziećmi.

Zobacz film

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat