Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Karmienie

Zawodniczka karmiła piersią w przerwie meczu

Artykuł

Opublikowane w Internecie zdjęcie kanadyjskiej hokeistki, zaspokajającej głód swojej kilkutygodniowej córeczki, zyskuje coraz większą popularność.

Zawodniczka karmila piersia przerwa mecz
Autor: twitter.com/MehraShireen

Będąca nauczycielką i sportsmenką Serah Small, od tygodnia znana jest także szerzej jako młoda mama, która odważyła się upublicznić fotografię, na której karmi swoje dziecko piersią. Na zdjęciu widać wyraźnie, jak znajdująca się w szatni sportowej obnażona do połowy Kanadyjka trzyma na kolanach niemowlaka i przyciska go do piersi. Będąca kwintesencją macierzyństwa fotografia podbiła serca bardzo wielu Internautów i Internautek, którzy w superlatywach wypowiadają się na temat uroku zdjęcia i postawy sportsmenki. Rodzicielka małej Ellie jest dumna z tego, że przełamała swoje opory przed pokazaniem światu tego, jak wygląda na co dzień bycie mamą, mimo że świat uczynił z kobiecej piersi powszechny symbol erotyki. Serah ma nadzieję, że przez swój gest pomoże innym młodym mamom wyzbyć się wstydu karmienia swoich małych dzieci w miejscach publicznych.

 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat