Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zatańczyła na rurze dla przedszkolaków

Artykuł

Podczas inauguracji roku szkolnego w jednym z chińskich przedszkoli miał miejsce pokaz tańca na rurze.

Zatanczyla rura przedszkole
Autor: pixabay.com

O chińskim mieście Shenzhen zrobiło się ostatnio głośno, po tym jak do mediów przedostała się wiadomość o tym, że w jednej z tamtejszych instytucji opiekuńczo-wychowawczych, małe dzieci oglądały na żywo występ tancerki, która wykonywała akrobacje na rurze. Profesjonalny pokaz tańca na rurze zademonstrowano kilkulatkom w ramach poszerzania ich wiedzy na temat rodzajów tańca, w pierwszym dniu szkoły. Dyrektorka przedszkola w Shenzhen zdecydowała się wyrazić zgodę na niekonwencjonalną atrakcję dla maluchów, ponieważ jej zdaniem: „dzieci nie myślą o tym tańcu w takich kategoriach jak dorośli”. Za oryginalną inicjatywę grozi jej teraz utrata posady. Obecność młodej kobiety tańczącej zawodowo na rurze w przedszkolu w Shenzhen wywołała bowiem wśród lokalnej społeczności mnóstwo kontrowersji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat