Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Zaraziła wirusem aż 17 swoich dzieci

Artykuł

Pewna Amerykanka, nie wiedząc o tym, miała bezobjawowego koronawirusa. Skutek: 17 z 18 jej pociech stało się nosicielami wirusa.

Zarazila17dzieci
Autor: pixabay.com

Mieszkającą w stanie Nowy Jork panią Brittany Jencik dopadł jakiś czas temu bezobjawowy koronawirus. O swojej chorobie dowiedziała się dopiero wtedy, gdy u części jej potomstwa zaczęły się pojawiać pewne objawy Covid-19. Amerykanka nie ma pojęcia, gdzie mógł dopaść ją wirus. Kobieta bardzo przeżyła tą sytuację. Mimo że niektóre dzieci są bowiem adoptowane, pani Brittany darzy je miłością i traktuje jak własne. Zakażeni spędzili w izolacji kilka tygodni. Stan zdrowia dzieci pani Jencik z każdym dniem, na szczęście, się poprawia. Mieszkanie, w którym zakażona Amerykanka przebywała ze swoimi chorymi latoroślami zostało fachowo zdezynfekowane. Pracowało przy tym aż 12 osób zatrudnionych w specjalistycznej firmie zajmującej się profesjonalnym sprzątaniem domów.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat