Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Małe dziecko » Zdrowie

Zaraziła się sepsą przez buty

Artykuł

Pewna 4-latka z Walii przymierzała w sklepie buty, wkładając do nich bose stopy. Przez obecne tam bakterie, wylądowała w szpitalu.

Buty sepsa
Autor: pixabay.com

Mama kilkuletniej Sienny zabrała jakiś czas temu swoją córeczkę na zakupy. Kobieta zamierzała kupić swojemu dziecku nowe buty. Nie przypuszczała jednak zupełnie, że pobyt w sklepie obuwniczym narazi jej pociechę na ogromne niebezpieczeństwo. W skutek kontaktu bosych stóp jej 4-letniej córki z obuwiem, na którym znajdowały się groźne bakterie, dziecko zaraziło się sepsą. Mikroby z butów wniknęły bowiem do krwiobiegu dziewczynki przez skaleczenie na palcu. W niedługim czasie po rodzinnych zakupach, kilkulatka zaczęła gorączkować, a na stopie 4-latki pojawiła się niepokojąca rana. Zajmujący się Sienną lekarz nie miał wątpliwości, że do nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziecka przyczyniło się mierzenie butów bez skarpetek na nogach. Mama Sienny ostrzega teraz rodziców małych dzieci, aby dbali oni o to, by ich pociechy nie ubierały w sklepach obuwia bezpośrednio na gołe stopy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat