Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zapłacą 11-latce tysiące za poparzenie gorącą czekoladą

Artykuł

Aż 150 tysięcy euro (około 645 tysięcy złotych) otrzyma dziewczynka, która w samolocie linii Ryanair wylała na siebie podany przez stewardessę gorący napój.

Odszkodowanie goraca czekolada
Autor: pixabay.com

W wyniku ugody między zarządem linii lotniczych Ryanair, a rodzicami 11-latki, która doznała obrażeń ciała na pokładzie samolotu, w skutek poparzenia gorącą czekoladą, poszkodowane dziecko otrzyma 150 tysięcy euro. Do wypadku doszło, gdyż wręczony przez personel pokładowy papierowy kubek z napojem miał tak wysoką temperaturę, że dziewczynka upuściła go na kolana, wylewając na siebie czekoladę. Rodzice poparzonej 11-latki zarzucili Ryanairowi to, że nie ostrzeżono ich dziecka, jak gorący jest napój oraz że tuż po zdarzeniu nie udzielono ich córce pomocy. Irlandzki przewoźnik nie przyznał się do zarzucanych mu przewinień, ale zgodził się spełnić roszczenia finansowe poszkodowanej rodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat