Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Wcześniak

Zapalił się inkubator z dzieckiem w środku

Artykuł

W Pakistanie, w wyniku zwarcia elektrycznego, jeden ze szpitalnych inkubatorów stanął w płomieniach. Zginęło dziecko.

Zapalil inkubator
Autor: Domena publiczna

Nieszczęśliwy wypadek, do jakiego doszło jakiś czas temu w największym szpitalu dziecięcym w Pakistanie pokazuje, jak ważne są regularne kontrole sprzętu medycznego. Jeden ze znajdujących się tam inkubatorów, w którym nabierał sił pewien dwudniowy noworodek, okazał się bowiem wadliwy, a konsekwencje takiego stanu rzeczy poniosło dziecko. Sprzęt stanął niespodziewanie w płomieniach, a leżąca w inkubatorze dziewczynka śmiertelnie zatruła się dymem. Pozytywna wiadomość to ta, że ogień nie rozprzestrzenił się na szpital i że awaria inkubatora nie pociągnęła za sobą więcej ofiar.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat