Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zapadła się dmuchana zjeżdżalnia z dziećmi

Artykuł

W wyniku samoistnego, częściowego złożenia się dziecięcej atrakcji, rannych zostało ośmioro nieletnich.

Zapadla sie dmuchana zjezdzalnia
Autor: pixabay.com

W minioną sobotę wieczorem w brytyjskim mieście Woking doszło do niefortunnego zdarzenia z udziałem beztrosko bawiących się dzieci. Lokalnemu pokazowi sztucznych ogni towarzyszyła wtedy możliwość skorzystania przez nieletnich z 9-metrowej dmuchanej zjeżdżalni. Kolorowa konstrukcja cieszyła się wśród najmłodszych ogromnym powodzeniem. W pewnym momencie sprzęt zapadł się. Runęła wtedy nagle ze zjeżdżalni ósemka dzieci. Ze względu na powstałe w wyniku złożenia się konstrukcji obrażenia, poszkodowani użytkownicy dmuchanej atrakcji trafili do szpitala. Brytyjska policja będzie w najbliższym czasie badać okoliczności wypadku.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat